Zuzanna Jach – fotografia bliskości

Nazywam się Zuzanna Jach

Interesuje mnie to, co jest tu i teraz. Wybieram zmiany i bycie w ruchu. Robię zdjęcia dokumentalne, autentyczne i bliskie ludzi.

Chcę razem z Tobą zmienić świat na bardziej autentyczny

Wierzę w to, że autentyczne zdjęcia wyzwolą ludzi z nakładania sobie nierealistycznych wymagań co do wyglądu, sposobu życia i że będzie na świecie więcej zrelaksowanych i szczęśliwszych osób, dlatego m.in. nie usuwam zmarszczek. Zawsze pokazuje najlepsze wersje portretowanych osób.

Moim celem jest fotografia, która tworzy relacje

Moje zdjęcia to przedmioty mocy, które wzmacniają więzi i pozwalają pamiętać o tym, co dla Ciebie najważniejsze – wartościach, chwilach i osobach. Kiedy mówię, że tworzę relacje, chcę też podkreślić, że nie jestem fotografem-cieniem, ale kimś, z kim możesz dobrze się czuć. Inspirację do pracy zawsze czerpię z rozmowy i kontaktu z drugim człowiekiem. Mieszkam w Warszawie.

Jeśli w Twojej rodzinie pozwalacie sobie czuć, być, i zachwycać się sobą, mimo zmęczenia i upapranych bluzek, pomogę Wam dostrzec siłę łączącej Was więzi.

Jeśli Twoje produkty i usługi, wywołują szczere emocje, pomogę Ci je oddać na zdjęciach wizerunkowych. Mój cel to uchwycić Twoją wyjątkowość. 

Sprawdź opinie

Sesja z Zuzią to była mega przyjemność. Zu ma w sobie piękną autentyczność i luz, który od razu się udziela. Nikt niczego nie musi udawać, chodzi po prostu o to, by stworzyć razem jak najlepsze zdjęcia. Jest miejsce na humor, jest blisko i prawdziwie. Dziękuję.

Basia Ciemięga, Głos Kobiety

Zu Jach to fotografka, która zrobiła nie tylko rewelacyjne zdjęcia, ale otoczyła nas aurą spokoju i pozytywności. Zuzia robi to inaczej, więc jeśli kiedyś będziecie potrzebowali wrażliwej i niebanalnej fotografki to polecam całym sercem.

Kuba

Pozostajemy pod ogromnym wrażeniem empatii, z jaką Zuzia podchodzi do bohaterów swoich zdjęć. Stworzenie porozumienia z portretowaną osobą jest najtrudniejszą częścią procesu fotografowania. Zuzia instynktownie wprowadza swobodną atmosferę w trakcie sesji, wydobywając naturalne i piękne momenty. Jako mentorzy, jesteśmy pewni, że zdjęcia jej autorstwa nie tylko powstaną w atmosferze fajnej przygody, ale także pozostaną cudowną rodzinną pamiątką lub idealnym wsparciem dla biznesu.

Pixel Heart

Scroll to Top
Przewiń do góry