Zuzanna Jach – fotografia bliskości

Zuzanna Jach

Interesuje mnie to, co jest tu i teraz. Wybieram zmiany i bycie w ruchu. Robię zdjęcia dokumentalne, autentyczne i bliskie ludzi.

Kolektyw odAdoZ

Marzysz o dokumentalnej sesji rodzinnej? Z ogromną przyjemnością je spełnimy. Uwielbiamy dokumentować życie rodzin i jesteśmy w tym najlepsze. Jesteśmy mamami dzieci w różnym wieku. Lubujemy się w komunikacji bez przemocy, rodzicielstwie bliskości. Najważniejsze są dla nas relacje. Reportaż rodzinny to uwiecznienie Waszego (nie)zwykłego życia, z Waszym rytmem, z Waszymi rytuałami.

Jesteśmy kolektywem fotograficznym odAdoZ. Stworzyłyśmy go z miłości do dokumentalnej fotografii rodzinnej. Mieszkamy i pracujemy w Warszawie. Naszą ideą jest wsparcie i kooperacja, wspólne realizacje fotograficzne, ale też wsparcie indywidualnych kreacji. Podejmujemy działania edukacyjne oraz artystyczne: naukę online, wystawy i publikacje.

Agnieszka Mocarska

Fotografuje porody i to jest jej główny obszar zainteresowań, inspiruje ją codzienność, którą opisuje w dokumentalnych sesjach rodzinnych, lubi pracę w rytmie długoterminowych projektów artystycznych. Lubi sen, rozmowy, prawdziwe relacje, kiszone ogórki i jazdę na rowerze.

Zuzanna Jach

Dokumentuje codzienność podczas sesji rodzinnych, pomaga przedsiębiorczyniom w kreowaniu wizerunku opartego na autentycznych wartościach marki. Inspirację do pracy czerpie z rozmowy i kontaktu z drugim człowiekiem. Lubi wyzwania, bycie w ruchu i pracę w różnych zakątkach świata.

Ostatnio mieliśmy możliwość uczestnictwa w sesji dokumentalnej z dwiema uroczo zwariowanymi dziewczynami. Aga i Zuzą. Absolutnie nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Myśl o tym ze dwie obce osoby spędza dzień z nami w naszym codziennym bałaganie była lekko przerażająca ale z drugiej strony tak wyglada nasze życie wiec ciekawość przeważyła. Dziewczyny wtopiły się w tło jak wazon w pokoju a jednocześnie były w środku wszystkiego. Nie wiem jak to się stało ale żadne z nas nie odczuło zmęczenia gośćmi jak przy przedłużającej się wizycie rodzinnej. Były,obserwowały i chyba robiły zdjęcia choć mam wrażenie ze przegadaliśmy cały dzień wiec nie wiem- nie zauważyłam. 🤘jestem ciekawa efektu. Bo szczerze powtórzyłabym ten dzień ! Dziekuje Wam za fajne spotkanko.

Iza

Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w rodzinnej sesji fotograficznej w wykonaniu Kolektywu od A do Z. Zuzia i Aga weszły w naszą codzienność w sposób zupełnie naturalny, z pozytywną energią, profesjonalizmem i wyczuciem. Odniosłam wrażenie, że równie ważne co zrobienie dobrych zdjęć było dla nich poznanie nas i nawiązanie autentycznej relacji – zadawały pytania, ale i chętnie opowiadały o sobie, dzięki czemu ani przez chwilę nie czuliśmy skrępowania czy dystansu. Okazało się, że mamy mnóstwo wspólnych tematów i płaszczyzn wzajemnej inspiracji. Spędziliśmy z nimi fantastyczny dzień – zupełnie jakbyśmy gościli w domu dwie znajome, które przy okazji są utalentowanymi fotografkami. Nie możemy doczekać się zdjęć (kilka już widzieliśmy i jesteśmy zachwyceni!) i mamy nadzieję, kolejnych spotkań 😊

Julia

Scroll to Top
Przewiń do góry