Nazywam się Zuzanna Jach

Interesuje mnie to, co jest tu i teraz. Wybieram zmiany i bycie w ruchu. Robię zdjęcia dokumentalne, autentyczne i bliskie ludzi.

Jeśli w Twojej rodzinie pozwalacie sobie czuć, być, i zachwycać się sobą, mimo zmęczenia i upapranych bluzek, pomogę Wam dostrzec siłę łączącej Was więzi.

Jeśli Twoje produkty i usługi, wywołują szczere emocje, pomogę Ci je oddać na zdjęciach wizerunkowych. Mój cel to uchwycić Twoją wyjątkowość.

Chcę razem z Tobą zmienić świat na bardziej autentyczny

Wierzę w to, że autentyczne zdjęcia wyzwolą ludzi z nakładania sobie nierealistycznych wymagań co do wyglądu, sposobu życia i że będzie na świecie więcej zrelaksowanych i szczęśliwszych osób, dlatego m.in. nie usuwam zmarszczek. Zawsze pokazuje najlepsze wersje portretowanych osób.

fot.Maria Alster https://www.instagram.com/maria.miodovnik/

Moim celem jest fotografia, która tworzy relacje

Moje zdjęcia to przedmioty mocy, które wzmacniają więzi i pozwalają pamiętać o tym, co dla Ciebie najważniejsze - wartościach, chwilach i osobach.

Kiedy mówię, że tworzę relacje, chcę też podkreślić, że nie jestem fotografem-cieniem, ale kimś, z kim możesz dobrze się czuć. Inspirację do pracy zawsze czerpię z rozmowy i kontaktu z drugim człowiekiem.

Mieszkam w Warszawie.

Przewiń do góry